Pokládky koberců v ČR a SR    Krásný a udržovaný koberec dokáže navodit rodičům pocit tepla, dětem příjemné místo na hraní a návštěva se u Vás doma bude cítit dobře i bez zapůjčených pantoflí. Podmínkou k vytvoření domácí pohody, nerušené pohledem na párající se spoje či vlny pod nábytkem, je odborná pokládka koberce zkušeným podlahářem…

 Výběr koberce jako podlahové krytiny je obvykle dobrou volbou

Koberec je tradiční podlahovou krytinou, naplňující představy o komfortním bydlení s relativně nízkými náklady a rychlou pokládkou. Koberec lze pořídit jako celoplošnou podlahovou krytinu, případně jako dekorativní i funkční doplněk klasické podlahy.

koberec-pokládka

Podle použití rozeznáváme druhy koberců

  • bytové koberce – koberce určené pro bydlení s malým předpokládanou intenzitou zatěžování
  • zátěžové koberce – koberce pro intenzívní zatěžování – kanceláře, firmy, hotely, restaurace apod.

Další rozdělení koberců najdete na stránce druhy koberců.

 

Výhody koberců

  • Rychlá pokládka bez stavebního ruchu
  • Nízké náklady na pořízení a pokládku
  • Měkký a tichý došlap 

 Další výhody koberců

Mnoho lidí dává kobercům přednost před klasickou podlahou například pro jeho dobré akustické vlastnosti anebo prostě jen proto, že mají rádi chůzi po měkkém a teplém povrchu naboso bez papučí. Zcela bezkonkurenčně jsou koberce oblíbeny mezi dětmi, které jsou vděčné za velkou plochu ke hraní pohodlnou a hřejivou i při dlouhém sezení na zemi.

Neměli bychom ale zapomínat na nevhodnost koberců do bytů obývaných alergiky – zatímco pro většinu zdravých lidí nečiní pobyt v místnosti s koberci problém, pro alergiky může být bydlení s koberci velkým trápením.

Jaký koberec do Vašeho interiéru ?

Koberce vybíráme především podle zamýšleného účelu použití, charakteru a klimatických podmínek místa jeho položení, dále podle druhu a intenzity plánované zátěže a nakonec podle vzhledu a dekoru. Proto před nákupem koberce doporučujeme dobře se seznámit s druhy koberců, jejich výrobními postupy, dostupnými dekory a vhodností vybraných typů pro náš zamýšlený účel. 

Abyste si při výběru koberce věděli rady, připravili jsme pro Vás návod na dobrý výběr koberce.


 Odborná pokládka koberce našimi podlaháři

pokládka koberce

Nezbytným předpokladem správné funkce koberce, jeho dlouhé životnosti a naplnění našich představ o něm je odborná pokládka koberce. Tu bychom určitě neměli provádět sami, nejsme-li odborníky v oboru podlahářských prací. Amatéra čeká při pokládce koberce mnoho úskalí, od křivé podlahy, nevhodně zvoleného lepidla, nepřesného vyřezání obrysu podle nepravidelných tvarů místnosti až po problémy s návazností vzorů ve spojích.

Zkušení podlaháři naopak zvládnou odbornou pokládku koberce rychle, kvalitně a ve výsledku často levněji než by ji byl schopen provést domácí kutil nevybavený potřebnými zkušenostmi a speciálním nářadím. Mnozí výrobci a prodejci dokonce podmiňují držení záruky na koberce předložením dokladu o pokládce koberce provedené certifikovaným odborníkem. 

V souladu s objednávkou provede naše podlahářství odbornou pokládku Vámi vybraného koberce včetně přípravy podkladu pod koberec a zalištování. Budete-li si to přát, provedeme demontáž a odvoz starého koberce a lišt včetně zajištění jejich ekologické likvidace.

 Naše podlahářství a podlaháři provádějí veškeré podlahářské práce, ale především pokládku koberců všech typů a technologií. Pravidelně se seznamují s aktuální nabídkou materiálů mnoha výrobců koberců, absolvují školení pořádaná výrobci a dovozci koberců a jsou v úzkém kontaktu s podlaháři celé střední Evropy, s nimiž konzultují své zkušenosti.

 Koberec si můžete zakoupit sami ve vybrané prodejně koberců, případně navštívit některou ze vzorkových prodejen našich podlahářství (pokyny a adresu prodejny obdržíte po odeslání Vaší poptávky)

Odborné poradenství při výběru koberce

Samozřejmou součástí naší práce je odborné poradenství při výběru nejvhodnějšího koberce pro Vaši místnost. Doporučení našich podlahářů Vám pomohou včas zachránit nevhodnou investici v případě, kdy Vaše představy a záměry neodpovídají dlouhodobým zkušenostem odborníků a jejich realizace by měla za výsledek Vaši nespokojenost s kvalitou a užitnými vlastnostmi vybraného koberce.

Neváhejte tedy před finálním výběrem koberce raději kontaktovat naše odborníky, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje dlouholeté zkušenosti a poskytnou Vám nezaujatou a nestrannou radu.

Naším prvořadým zájmem je spokojenost našich zákazníků a dobré reference na provedenou práci i dodaný materiál.


 Cenová nabídka koberce a jeho pokládky rychle a pohodlně …

Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

koberec

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce.

Koberec můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami. 


 


 


Pokládání koberců v České republice nabízejí tato naše podlahářství

 Naši podlaháři Vás obslouží na kterémkoli místě v České republice. Realizujeme zakázky na pokládky koberců od jedné místnosti až po velká nákupní centra. Náš tým zkušených podlahářů je schopen pružně reagovat na termíny zakázek pro pokládání koberců a jejich rozsah podle požadavků zadavatelů a investorů.

Díky dobrému pokrytí Česka  našimi podlaháři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně položíme koberce bez ohledu na místo Vašeho bydliště nebo firmy.

Pokládky koberců Praha Pokládání koberců a podlahových krytin v Praze a Středočeském kraji
Pokládky koberců Brno Podlahářské služby pro Brno a Brněnský kraj, jižní Moravu
Pokládky koberců Ostrava Pokládka podlahových krytin a koberců Ostrava a Ostravský kraj
Pokládky koberců Plzeň Pokládka koberců prováděná podlahářstvím Plzeň pro Plzeňský kraj
Pokládky koberců Olomouc Podlahy, pokládky koberců pro Olomouc a Olomoucký kraj
Pokládky koberců Liberec Pokládky koberců pro Liberec a Liberecký kraj
Pokládky koberců Ústí nad Labem Pokládání koberců pro Ústecký kraj a severní Čechy
Pokládky koberců Karlovy Vary Pokládka koberce a podlahářské práce pro Karlovy Vary a západ Čech
Pokládky koberců Hradec Králové Kladení koberců pro Hradec Králové a východní Čechy
Pokládky koberců Pardubice Pokládky kobercůových krytin a koberců pro Pardubice a Pardubicko
Pokládky koberců České Budějovice Koberce a pokládky pro České Budějovice a jižní Čechy
Pokládky koberců Jihlava Pokládka koberců Jihlava a kraj Vysočina
Pokládky koberců Jeseník Podlahářské práce pro Jeseník a severní Moravu a Slezsko
Pokládky koberců Zlín Koberce, podlaháři pro Zlín a Zlínský kraj