Napsali nám naši zákazníci …

 

Dobrý den, děkujeme za skvěle položené koberce v naší firmě. Oceňujeme zejména rychlou a pečlivou práci vašich řemeslníků, kteří byli schopní s minimálním omezením provozu naší firmy položit koberce na dispečinku i v místnostech s pohybem zákazníků.

Pavla Rakovcová, Ostrava

 

Díky za Vašeho odborníka na koberce. Měli jsme koberec v obýváku položený i s vystěhováním nábytku během jednoho dne, šlo mu to dobře od ruky a ještě jsme dobře pokecali o fotbale. Pozdravte ho ode mně a vyřiďte, že jeho práci každému doporučím.

Pavel Hrachovec, Litomyšl

 

Máte web, kde se dozvím spoustu důležitých informací, které potřebuji, abych se rozhodla pro vhodný koberec. Díky vám a vašim podlahářům dnes už vím, že levný koberec z Polska, který jsem si chtěla koupit ve velkoobchodě s nábytkem, by mi moc radosti neudělal. Jen trošku jsem si navíc připlatila a musím uznat, že kvalita je vidět na první pohled.

Radmila Pavlásková, Znojmo

 

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat vašemu podlaháři Jirkovi, že nám krásně položil nové koberce v celém bytě. Je rozdíl vidět výsledek práce odborníka ve srovnání s tím, jak se nám trhaly předchozí nedbale zalištované koberce.

Sandra Hunády, Zlín

 


 

Poskytněte nám Vaši referenci …

 

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s našimi řemeslníky. Vaše zkušenosti nejen zveřejníme, ale pečlivě je vyhodnocujeme. Reference využijeme k hodnocení našich řemeslníků. Řemeslníky, kteří od Vás získají převážně kladné hodnocení, doporučíme našim dalším zákazníkům. S řemeslníky, u nichž je nespokojenost zákazníka pravidlem, se rádi rozloučíme a nahradíme je těmi, kteří mají výborné reference. Děkujeme Vám za pravdivé a úplné vyplnění dotazníku …

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
Verification code (SPAM protection)*:
4 multiply 5  =  Fill in the result