Koupí nového koberce obvykle chceme realizovat naši představu o vysoce dekorační podlahové krytině, která bude po dlouhá léta plnit svoji estetickou i praktickou funkci v kvalitě, deklarované výrobcem koberce. Aby tomu tak skutečně bylo, je nedílnou součástí pořízení koberce jeho odborná pokládka.

Koberce Liberec – odborná pokládka koberců v Liberci a okolí

Pokládání koberců Liberec 

Jste z města Liberec nebo z okolí Liberce a uvažujete o výměně starých koberců za nové ? Koupili jste v Liberci byt nebo dům a přejete si dodat a odborně položit koberce vhodné pro Vámi zamýšlené použití ? Využijte služeb Koberce Liberec a Pokládka koberců Liberec našeho podlahářství Ekomplex.

Podlaháři Liberec nabízejí komplexní profesionální službu Koberce Liberec, související s pořízením, dovozem a odbornou pokládkou koberců zákazníkům v Liberci a v okolí Liberce.

Naši podlaháři mají mnoho let zkušeností s pokládkou koberců desítek výrobců a prodejců v Liberci a dobře znají jejich vlastnosti, životnost a vhodnost k použití do různých prostředí a podmínek.

Naším cílem je spokojený zákazník a jeho dobré reference, proto dbáme na vysokou kvalitu podlahářských služeb, příznivé ceny prací a rychlé dodací lhůty. Jsme si vědomí, že nejsme jedinou podlahářskou firmou působící na území města Liberce a že jen dobré reference našich zákazníků povedou k úspěchu firmy a dalším spokojeným zákazníkům.Podlahy Okres Liberec a okolí

Mapa
Podlahářské služby pro město Okres Liberec a okolní obce zajišťuje podlahářství

Bohemia Ghost s.r.o.

Administativní sídlo:
Rybná 716/24, Praha 1 - Staré město
IČ: 8378908


Provozovna: Okres Liberec


Telefony

Služba Pokládání koberců Liberec zahrnuje zejména :

 1. Odborné konzultace a pomoc při výběru koberců
 2. Přesné změření místností určených pro pokládku koberců
 3. Bezplatné vypracování cenové nabídky na dodání koberců a jejich pokládku
 4. Uzavření smlouvy o dílo na objednané podlahářské práce
 5. Dovoz vybraných koberců ze skladu k zákazníkovi
 6. Demontáž a ekologická likvidace starých koberců
 7. Příprava podkladu pod koberce – nivelace, broušení apod.
 8. Odborná pokládka nových koberců a podlahových krytin
 9. Zalištování koberců a instalace přechodových lišt
 10. Úklid místností před předáním zákazníkovi
 11. Předání místností s položenými koberci zákazníkovi

Pokládání koberců Liberec zahrnuje odbornou pokládku všech druhů koberců a podlahových krytin :

 • Pokládání bytových koberců Liberec – pokládka koberců v bytech a bytových domech
 • Pokládání kancelářských koberců Liberec – pokládka koberců v komerčních prostorách kancelářského typu
 • Pokládání zátěžových koberců Liberec – pokládka koberců v objektech se silným provozem
 • Pokládání linolea Liberec – pokládka přírodní podlahoviny linoleum různých výrobců
 • Pokládání PVC podlah Liberec – pokládka vinylových podlahových krytin v pásech i lamelách

Provádíme pokládání koberců z přírodních i syntetických materiálů, na jakékoli druhy podlah, v jakémkoli prostředí. Vždy doporučíme výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle daného prostředí a zamýšleného způsobu používání. Pokládku koberce provedeme způsobem doporučeným výrobcem daného koberce, je-li to potřeba, tak i včetně přípravy podkladu pod kobercem.


Kdekoli v Liberci a v okolí Liberce Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme odbornou pokládku koberců.

Poptávka na pokládání koberců Liberec

Objednat pokládku koberců - poslat poptávku na pokládku koberců


 Cenová nabídka na pokládání koberců rychle a pohodlně …

Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

pokládání koberců Liberec

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce / podlahové krytiny.

Jste-li rozhodnutí využít našich služeb, můžete si rovnou objednat návštěvu našeho podlaháře, který na místě provede rozměření a vypracování cenové nabídky.


Kontaktujte naše podlaháře Liberec a pošlete nám žádost o nabídku zdarmaChci nabídku na cenu pokládky koberce


Proč je výběr a pokládání koberců rozumnější svěřit podlahářům

Přejete si, aby koberec, který jste si v Liberci vybrali v katalogu renomovaného prodejce, opravdu plnil 100% všechny funkce a měl ty vlastnosti, které výrobce uvádí ? Nezapomeňte, že zásadní vliv na užitné a estetické vlastnosti každého koberce má správně dodržený technologický postup pokládky koberce. Velmi důležité je také to, aby vybraný koberec byl skutečně vhodný do podmínek našeho interiéru a byl určen k používání, jemuž bude dlouhodobě vystaven.

Pokládání koberce v Liberci svěřte odborníkům

Správné posouzení vhodnosti koberce, jakož i jeho odborná pokládka, úzce souvisí se zkušenostmi toho, kdo koberec vybírá a pokládá. Ne každý má s koberci dostatek zkušeností s pokládkou koberců a jejich výběrem. Nezanedbatelným rizikem je i slepá důvěra zákazníka v tvrzení prodejce, pro něhož může ziskový prodej nekvalitního či pro dané účely nevhodného koberce znamenat vyšší motivaci, než je spokojenost jeho zákazníka s dodaným výrobkem, což odpovídá zkušenostem našich podlahářů s některými prodejci koberců v Liberci.

Rozhodnutí o tom, zda zákazník konzultuje výběr koberce v Liberci s nezávislým odborníkem na podlahové krytiny, je na zákazníkovi samotném. Přeje-li si mít zákazník jistotu, že zakoupený koberec bude skutečně odpovídat jeho představám, a tyto vlastnosti si uchová po dobu delší než příliš krátkou, pak doporučujeme konzultovat výběr koberce s odborným podlahářem. Dále pak přenechat pokládání koberců podlahářským specialistům.

V tomto všem Vám budou nápomocni podlaháři Ekomplex z naší pobočky Podlahy Liberec


Podlaháři Liberec nabízejí také další podlahářské služby

Naši podlaháři z pobočky Podlahy Liberec nabízejí kromě služby Pokládka koberců Liberec ucelený sortiment dalších podlahářských služeb v Liberci a v okolí Liberce. Zaměřujeme se na prodej, pokládání, realizaci a renovace obvyklých druhů podlah se zaměřením na kvalitu, osvědčené výrobce, nízké ceny a dlouhou životnost nabízených podlahových materiálů.

Ekomplex Liberec – služby našich podlahářů v Liberci

Pokládání podlah Liberec – odborná pokládka podlah z nejrůznějších materiálů včetně dovozu nové podlahy a ekologické likvidace starých podlah kdekoli v Liberci

Renovace podlah Liberec – odborná renovace vykouzlí ze zašlé dřevěné podlahy nebo poškozené parketové podlahy jejich původní krásu a zachová punc starobylosti

Prodej podlah Liberec  – dodáváme v Liberci a okolí podlahy osvědčených výrobců

Kontaktujte podlahářství Liberec