Koupí nového koberce obvykle chceme realizovat naši představu o vysoce dekorační podlahové krytině, která bude po dlouhá léta plnit svoji estetickou i praktickou funkci v kvalitě, deklarované výrobcem koberce. Aby tomu tak skutečně bylo, je nedílnou součástí pořízení koberce jeho odborná pokládka.

Koberce Ostrava – odborná pokládka koberců v Ostravě a okolí

Pokládání koberců Ostrava 

Jste z města Ostrava nebo z okolí Ostravy a uvažujete o výměně starých koberců za nové ? Koupili jste v Ostravě byt nebo dům a přejete si dodat a odborně položit koberce vhodné pro Vámi zamýšlené použití ? Využijte služeb Koberce Ostrava a Pokládka koberců Ostrava našeho podlahářství Ekomplex.

Podlaháři Ostrava nabízejí komplexní profesionální službu Koberce Ostrava, související s pořízením, dovozem a odbornou pokládkou koberců zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy.

Naši podlaháři mají mnoho let zkušeností s pokládkou koberců desítek výrobců a prodejců v Ostravě a dobře znají jejich vlastnosti, životnost a vhodnost k použití do různých prostředí a podmínek.

Naším cílem je spokojený zákazník a jeho dobré reference, proto dbáme na vysokou kvalitu podlahářských služeb, příznivé ceny prací a rychlé dodací lhůty. Jsme si vědomí, že nejsme jedinou podlahářskou firmou působící na území města Ostravy a že jen dobré reference našich zákazníků povedou k úspěchu firmy a dalším spokojeným zákazníkům.Podlahy Okres Ostrava a okolí

Mapa
Podlahářské služby pro město Okres Ostrava a okolní obce zajišťuje podlahářství

ABC - PARKET Ostrava s.r.o.

Administativní sídlo:
Vršovců 1155/1, Ostrava, Mariánské Hory a Hulváky
IČ: 25367714


Provozovna: Okres Ostrava


Telefony

Služba Pokládání koberců Ostrava zahrnuje zejména :

 1. Odborné konzultace a pomoc při výběru koberců
 2. Přesné změření místností určených pro pokládku koberců
 3. Bezplatné vypracování cenové nabídky na dodání koberců a jejich pokládku
 4. Uzavření smlouvy o dílo na objednané podlahářské práce
 5. Dovoz vybraných koberců ze skladu k zákazníkovi
 6. Demontáž a ekologická likvidace starých koberců
 7. Příprava podkladu pod koberce – nivelace, broušení apod.
 8. Odborná pokládka nových koberců a podlahových krytin
 9. Zalištování koberců a instalace přechodových lišt
 10. Úklid místností před předáním zákazníkovi
 11. Předání místností s položenými koberci zákazníkovi

Pokládání koberců Ostrava zahrnuje odbornou pokládku všech druhů koberců a podlahových krytin :

 • Pokládání bytových koberců Ostrava – pokládka koberců v bytech a bytových domech
 • Pokládání kancelářských koberců Ostrava – pokládka koberců v komerčních prostorách kancelářského typu
 • Pokládání zátěžových koberců Ostrava – pokládka koberců v objektech se silným provozem
 • Pokládání linolea Ostrava – pokládka přírodní podlahoviny linoleum různých výrobců
 • Pokládání PVC podlah Ostrava – pokládka vinylových podlahových krytin v pásech i lamelách

Provádíme pokládání koberců z přírodních i syntetických materiálů, na jakékoli druhy podlah, v jakémkoli prostředí. Vždy doporučíme výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle daného prostředí a zamýšleného způsobu používání. Pokládku koberce provedeme způsobem doporučeným výrobcem daného koberce, je-li to potřeba, tak i včetně přípravy podkladu pod kobercem.


Kdekoli v Ostravě a v okolí Ostravy Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme odbornou pokládku koberců.

Poptávka na pokládání koberců Ostrava

Objednat pokládku koberců - poslat poptávku na pokládku koberců


 Cenová nabídka na pokládání koberců rychle a pohodlně …

Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

pokládání koberců Ostrava

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce / podlahové krytiny.

Jste-li rozhodnutí využít našich služeb, můžete si rovnou objednat návštěvu našeho podlaháře, který na místě provede rozměření a vypracování cenové nabídky.


Kontaktujte naše podlaháře Ostrava a pošlete nám žádost o nabídku zdarmaChci nabídku na cenu pokládky koberce


Proč je výběr a pokládání koberců rozumnější svěřit podlahářům

Přejete si, aby koberec, který jste si v Ostravě vybrali v katalogu renomovaného prodejce, opravdu plnil 100% všechny funkce a měl ty vlastnosti, které výrobce uvádí ? Nezapomeňte, že zásadní vliv na užitné a estetické vlastnosti každého koberce má správně dodržený technologický postup pokládky koberce. Velmi důležité je také to, aby vybraný koberec byl skutečně vhodný do podmínek našeho interiéru a byl určen k používání, jemuž bude dlouhodobě vystaven.

Pokládání koberce v Ostravě svěřte odborníkům

Správné posouzení vhodnosti koberce, jakož i jeho odborná pokládka, úzce souvisí se zkušenostmi toho, kdo koberec vybírá a pokládá. Ne každý má s koberci dostatek zkušeností s pokládkou koberců a jejich výběrem. Nezanedbatelným rizikem je i slepá důvěra zákazníka v tvrzení prodejce, pro něhož může ziskový prodej nekvalitního či pro dané účely nevhodného koberce znamenat vyšší motivaci, než je spokojenost jeho zákazníka s dodaným výrobkem, což odpovídá zkušenostem našich podlahářů s některými prodejci koberců v Ostravě.

Rozhodnutí o tom, zda zákazník konzultuje výběr koberce v Ostravě s nezávislým odborníkem na podlahové krytiny, je na zákazníkovi samotném. Přeje-li si mít zákazník jistotu, že zakoupený koberec bude skutečně odpovídat jeho představám, a tyto vlastnosti si uchová po dobu delší než příliš krátkou, pak doporučujeme konzultovat výběr koberce s odborným podlahářem. Dále pak přenechat pokládání koberců podlahářským specialistům.

V tomto všem Vám budou nápomocni podlaháři Ekomplex z naší pobočky Podlahy Ostrava


Podlaháři Ostrava nabízejí také další podlahářské služby

Naši podlaháři z pobočky Podlahy Ostrava nabízejí kromě služby Pokládka koberců Ostrava ucelený sortiment dalších podlahářských služeb v Ostravě a v okolí Ostravy. Zaměřujeme se na prodej, pokládání, realizaci a renovace obvyklých druhů podlah se zaměřením na kvalitu, osvědčené výrobce, nízké ceny a dlouhou životnost nabízených podlahových materiálů.

Ekomplex Ostrava – služby našich podlahářů v Ostravě

Pokládání podlah Ostrava – odborná pokládka podlah z nejrůznějších materiálů včetně dovozu nové podlahy a ekologické likvidace starých podlah kdekoli v Ostravě

Renovace podlah Ostrava – odborná renovace vykouzlí ze zašlé dřevěné podlahy nebo poškozené parketové podlahy jejich původní krásu a zachová punc starobylosti

Prodej podlah Ostrava  – dodáváme v Ostravě a okolí podlahy osvědčených výrobců

Kontaktujte podlahářství Ostrava