Koupí nového koberce obvykle chceme realizovat naši představu o vysoce dekorační podlahové krytině, která bude po dlouhá léta plnit svoji estetickou i praktickou funkci v kvalitě, deklarované výrobcem koberce. Aby tomu tak skutečně bylo, je nedílnou součástí pořízení koberce jeho odborná pokládka.

Koberce Brno – odborná pokládka koberců v Brně a okolí

Pokládání koberců Brno 

Jste z města Brno nebo z okolí Brna a uvažujete o výměně starých koberců za nové ? Koupili jste v Brně byt nebo dům a přejete si dodat a odborně položit koberce vhodné pro Vámi zamýšlené použití ? Využijte služeb Koberce Brno a Pokládka koberců Brno našeho podlahářství Ekomplex.

Podlaháři Brno nabízejí komplexní profesionální službu Koberce Brno, související s pořízením, dovozem a odbornou pokládkou koberců zákazníkům v Brně a v okolí Brna.

Naši podlaháři mají mnoho let zkušeností s pokládkou koberců desítek výrobců a prodejců v Brně a dobře znají jejich vlastnosti, životnost a vhodnost k použití do různých prostředí a podmínek.

Naším cílem je spokojený zákazník a jeho dobré reference, proto dbáme na vysokou kvalitu podlahářských služeb, příznivé ceny prací a rychlé dodací lhůty. Jsme si vědomí, že nejsme jedinou podlahářskou firmou působící na území města Brna a že jen dobré reference našich zákazníků povedou k úspěchu firmy a dalším spokojeným zákazníkům.Podlahy Okres Brno a okolí

Mapa
Podlahářské služby pro město Okres Brno a okolní obce zajišťuje podlahářství

Jan Borovička

Administativní sídlo:
Bellova 377/23, Brno-Kohoutovice
IČ: 76510182


Provozovna: Okres Brno


Telefony

Služba Pokládání koberců Brno zahrnuje zejména :

 1. Odborné konzultace a pomoc při výběru koberců
 2. Přesné změření místností určených pro pokládku koberců
 3. Bezplatné vypracování cenové nabídky na dodání koberců a jejich pokládku
 4. Uzavření smlouvy o dílo na objednané podlahářské práce
 5. Dovoz vybraných koberců ze skladu k zákazníkovi
 6. Demontáž a ekologická likvidace starých koberců
 7. Příprava podkladu pod koberce – nivelace, broušení apod.
 8. Odborná pokládka nových koberců a podlahových krytin
 9. Zalištování koberců a instalace přechodových lišt
 10. Úklid místností před předáním zákazníkovi
 11. Předání místností s položenými koberci zákazníkovi

Pokládání koberců Brno zahrnuje odbornou pokládku všech druhů koberců a podlahových krytin :

 • Pokládání bytových koberců Brno – pokládka koberců v bytech a bytových domech
 • Pokládání kancelářských koberců Brno – pokládka koberců v komerčních prostorách kancelářského typu
 • Pokládání zátěžových koberců Brno – pokládka koberců v objektech se silným provozem
 • Pokládání linolea Brno – pokládka přírodní podlahoviny linoleum různých výrobců
 • Pokládání PVC podlah Brno – pokládka vinylových podlahových krytin v pásech i lamelách

Provádíme pokládání koberců z přírodních i syntetických materiálů, na jakékoli druhy podlah, v jakémkoli prostředí. Vždy doporučíme výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle daného prostředí a zamýšleného způsobu používání. Pokládku koberce provedeme způsobem doporučeným výrobcem daného koberce, je-li to potřeba, tak i včetně přípravy podkladu pod kobercem.


Kdekoli v Brně a v okolí Brna Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme odbornou pokládku koberců.

Poptávka na pokládání koberců Brno

Objednat pokládku koberců - poslat poptávku na pokládku koberců


 Cenová nabídka na pokládání koberců rychle a pohodlně …

Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

pokládání koberců Brno

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce / podlahové krytiny.

Jste-li rozhodnutí využít našich služeb, můžete si rovnou objednat návštěvu našeho podlaháře, který na místě provede rozměření a vypracování cenové nabídky.


Kontaktujte naše podlaháře Brno a pošlete nám žádost o nabídku zdarmaChci nabídku na cenu pokládky koberce


Proč je výběr a pokládání koberců rozumnější svěřit podlahářům

Přejete si, aby koberec, který jste si v Brně vybrali v katalogu renomovaného prodejce, opravdu plnil 100% všechny funkce a měl ty vlastnosti, které výrobce uvádí ? Nezapomeňte, že zásadní vliv na užitné a estetické vlastnosti každého koberce má správně dodržený technologický postup pokládky koberce. Velmi důležité je také to, aby vybraný koberec byl skutečně vhodný do podmínek našeho interiéru a byl určen k používání, jemuž bude dlouhodobě vystaven.

Pokládání koberce v Brně svěřte odborníkům

Správné posouzení vhodnosti koberce, jakož i jeho odborná pokládka, úzce souvisí se zkušenostmi toho, kdo koberec vybírá a pokládá. Ne každý má s koberci dostatek zkušeností s pokládkou koberců a jejich výběrem. Nezanedbatelným rizikem je i slepá důvěra zákazníka v tvrzení prodejce, pro něhož může ziskový prodej nekvalitního či pro dané účely nevhodného koberce znamenat vyšší motivaci, než je spokojenost jeho zákazníka s dodaným výrobkem, což odpovídá zkušenostem našich podlahářů s některými prodejci koberců v Brně.

Rozhodnutí o tom, zda zákazník konzultuje výběr koberce v Brně s nezávislým odborníkem na podlahové krytiny, je na zákazníkovi samotném. Přeje-li si mít zákazník jistotu, že zakoupený koberec bude skutečně odpovídat jeho představám, a tyto vlastnosti si uchová po dobu delší než příliš krátkou, pak doporučujeme konzultovat výběr koberce s odborným podlahářem. Dále pak přenechat pokládání koberců podlahářským specialistům.

V tomto všem Vám budou nápomocni podlaháři Ekomplex z naší pobočky Podlahy Brno


Podlaháři Brno nabízejí také další podlahářské služby

Naši podlaháři z pobočky Podlahy Brno nabízejí kromě služby Pokládka koberců Brno ucelený sortiment dalších podlahářských služeb v Brně a v okolí Brna. Zaměřujeme se na prodej, pokládání, realizaci a renovace obvyklých druhů podlah se zaměřením na kvalitu, osvědčené výrobce, nízké ceny a dlouhou životnost nabízených podlahových materiálů.

Ekomplex Brno – služby našich podlahářů v Brně

Pokládání podlah Brno – odborná pokládka podlah z nejrůznějších materiálů včetně dovozu nové podlahy a ekologické likvidace starých podlah kdekoli v Brně

Renovace podlah Brno – odborná renovace vykouzlí ze zašlé dřevěné podlahy nebo poškozené parketové podlahy jejich původní krásu a zachová punc starobylosti

Prodej podlah Brno  – dodáváme v Brně a okolí podlahy osvědčených výrobců

Kontaktujte podlahářství Brno