Vedení projektu Podlaháři Ekomplex

Projekt zaštíťuje vedoucí tým cechu Ekomplex, sídlící na adrese :

Ekomplex marketing s.r.o. , Těšínská 2158/61 746 01 Opava

IČ 28648684, DIČ CZ28648684

Na vedení projektu se obracejte s požadavky

  • na účast zhotovitelů v projektu Podlaháři Ekomplex
  • na účast v řemeslném cechu Ekomplex v různých oborech
  • na výměnu odkazů s weby cechu Ekomplex
  • na obsah webových stránek

Administrativní kontakty Česká republika

Telefon : +420 552 308 948

Mobil    : +420 605 284 971

E-mail : cesko(zavinac)ekomplex.cz

Kontaktní osoby

Koordinátor, komunikace se zákazníky  :

Petra Kavanová …. Telefon : +420 605 284 971, e-mail : kavanova(zavinac)ekomplex.cz

Právník :

Mgr. Petr Křižák …. Telefon : +420 774 623 819, e-mail : pravnik(zavinac)ekomplex.cz

Správa webů EKOMPLEX

Webmaster ………….  e-mail : webmaster(zavinac)ekomplex.cz

Reklamační oddělení

Reklamace, stížnosti a reference na práci zhotovitelů podlahářských prací

Reklamace závad zasílaných poptávek

E-mail:  reklamace (zavinac) ekomplex.cz


Zhotovitelé v projektu Podlaháři Ekomplex

Seznam zhotovitelských firem, které v současné době zastupují řemeslný cech Ekomplex v projektu Podlaháři Ekomplex, najdete v sekci kontakty.

Na zhotovitele se obracejte se všemi požadavky souvisejícími s podlahářskými službami, prezentovanými na tomto webu.


Upozornění návštěvníkům těchto webových stránek

Vážený zákazníku, 

jako provozovatelé tohoto webu postupujeme Vaše poptávky po podlahářských službách řádně registrovaným podlahářům a podlahářským firmám, kterým zajišťujeme smluvní marketingové služby. 

Po odeslání Vaší poptávky Vás bude kontaktovat místní zhotovitel podlahářských prací, který s Vámi podrobně probere předmět Vaší poptávky a poskytne Vám nabídku na poptávanou práci / materiál. Vyústí-li Váš zájem a komunikace s podlahářstvím v uzavření smlouvy o dílo, budete jedinými smluvními stranami této smlouvy Vy jako objednatel a příslušná podlahářská firma jako zhotovitel, nikoli společnost Ekomplex Marketing s.r.o.

 Ceny materiálů a prací uvedené na tomto webu jsou pouze orientační. Smluvní zhotovitelé v jednotlivých regionech si vyhrazují právo stanovit si v cenové nabídce cenu materiálu a práce odlišnou v porovnání s cenami uvedenými na webu http://www.pokladani-kobercu.cz/ a http://www.podlahy-koberce.com/  – důvodem jsou rozdílné ceny dodavatelů podlah a koberců v různých regionech ČR a SR a také motivace spolupracujících podlahářů k poskytování slev zákazníkům z běžných ceníkových cen.

Je také možné, že Vámi vybraná podlaha nebude v době požadované realizace zakázky k dispozici anebo nebude vhodná pro Vaše podmínky. V takovém případě Vám oslovení podlaháři poskytnou alternativní nabídku, abyste byli s výsledkem, kvalitou, termínem a cenou prací a materiálu spokojení.

 

Upozorňujeme zákazníky, že provozovatel webových stránek http://www.podlahari-podlaharstvi.eu/ a http://www.podlahy-koberce.com/ má statut zprostředkovatele poptávek a neodpovídá za práci a materiál dodaný zhotovitelem. Případná smlouva o dílo nebo kupní smlouva na předmět odeslané poptávky vyjadřuje obchodní vztah dvou subjektů (zhotovitel / objednatel). Součástí obchodního vztahu není provozovatel webových stránek http://www.podlahari-podlaharstvi.eu/. 

Nebudete-li spokojení s jednáním zhotovitele anebo chcete-li nám cokoli sdělit, dejte nám prosím vědět na e-mail webmaster(zavinac)ekomplex.cz  . Vaše připomínky budou použity ke zkvalitňování nabídky služeb a pečlivému výběru spolupracujících podlahářů.

 

Pěkný den Vám přeje

 

Tým spotřebitelského systému eKomplex