Koupí nového koberce obvykle chceme realizovat naši představu o vysoce dekorační podlahové krytině, která bude po dlouhá léta plnit svoji estetickou i praktickou funkci v kvalitě, deklarované výrobcem koberce. Aby tomu tak skutečně bylo, je nedílnou součástí pořízení koberce jeho odborná pokládka.

Koberce Praha – odborná pokládka koberců v Praze a okolí

Pokládání koberců Praha Jste z města Praha nebo z okolí Prahy a uvažujete o výměně starých koberců za nové ? Koupili jste v Praze byt nebo dům a přejete si dodat a odborně položit koberce vhodné pro Vámi zamýšlené použití ? Využijte služeb Koberce Praha a Pokládka koberců Praha našeho podlahářství Ekomplex.

Podlaháři Praha nabízejí komplexní profesionální službu Koberce Praha, související s pořízením, dovozem a odbornou pokládkou koberců zákazníkům v Praze a v okolí Prahy.

Naši podlaháři mají mnoho let zkušeností s pokládkou koberců desítek výrobců a prodejců v Praze a dobře znají jejich vlastnosti, životnost a vhodnost k použití do různých prostředí a podmínek.

Naším cílem je spokojený zákazník a jeho dobré reference, proto dbáme na vysokou kvalitu podlahářských služeb, příznivé ceny prací a rychlé dodací lhůty. Jsme si vědomí, že nejsme jedinou podlahářskou firmou působící na území města Prahy a že jen dobré reference našich zákazníků povedou k úspěchu firmy a dalším spokojeným zákazníkům.

Pokládání koberců Praha-východ a okolí

Mapa

Podlahářské služby pro město Praha-východ a okolní obce zajišťuje podlahářství

Lino Praha, s.r.o.

Administativní sídlo:
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
IČ: 29038049


Provozovna: Praha-východ


Telefony

Pokládání koberců Praha-západ a okolí

Mapa

Podlahářské služby pro město Praha-západ a okolní obce zajišťuje podlahářství

Lino Praha, s.r.o.

Administativní sídlo:
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
IČ: 29038049


Provozovna: Praha-západ


Telefony

Služba Pokládání koberců Praha zahrnuje zejména :

 1. Odborné konzultace a pomoc při výběru koberců
 2. Přesné změření místností určených pro pokládku koberců
 3. Bezplatné vypracování cenové nabídky na dodání koberců a jejich pokládku
 4. Uzavření smlouvy o dílo na objednané podlahářské práce
 5. Dovoz vybraných koberců ze skladu k zákazníkovi
 6. Demontáž a ekologická likvidace starých koberců
 7. Příprava podkladu pod koberce – nivelace, broušení apod.
 8. Odborná pokládka nových koberců a podlahových krytin
 9. Zalištování koberců a instalace přechodových lišt
 10. Úklid místností před předáním zákazníkovi
 11. Předání místností s položenými koberci zákazníkovi

Pokládání koberců Praha zahrnuje odbornou pokládku všech druhů koberců a podlahových krytin :

 • Pokládání bytových koberců Praha – pokládka koberců v bytech a bytových domech
 • Pokládání kancelářských koberců Praha – pokládka koberců v komerčních prostorách kancelářského typu
 • Pokládání zátěžových koberců Praha – pokládka koberců v objektech se silným provozem
 • Pokládání linolea Praha – pokládka přírodní podlahoviny linoleum různých výrobců 
 • Pokládání PVC podlah Praha – pokládka vinylových podlahových krytin v pásech i lamelách

Provádíme pokládání koberců z přírodních i syntetických materiálů, na jakékoli druhy podlah, v jakémkoli prostředí. Vždy doporučíme výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle daného prostředí a zamýšleného způsobu používání. Pokládku koberce provedeme způsobem doporučeným výrobcem daného koberce, je-li to potřeba, tak i včetně přípravy podkladu pod kobercem.


V Praze a v okolí Prahy Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme odbornou pokládku koberců.

 Poptávka na pokládání koberců Praha

 Objednat pokládku koberců - poslat poptávku na pokládku koberců

 


 Cenová nabídka na pokládání koberců rychle a pohodlně …

 Zpracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku pokládky koberce, o kterou si můžete právě teď pohodlně z domu požádat vyplněním poptávkového formuláře.

 pokládání koberců Praha

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence. Bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na pokládku Vašeho nového koberce / podlahové krytiny. 

Jste-li rozhodnutí využít našich služeb, můžete si rovnou objednat návštěvu našeho podlaháře, který na místě provede rozměření a vypracování cenové nabídky. 


 

Kontaktujte naše podlaháře Praha a pošlete nám žádost o nabídku zdarmaChci nabídku na cenu pokládky koberce

 


Proč je výběr a pokládání koberců rozumnější svěřit podlahářům

Přejete si, aby koberec, který jste si v Praze vybrali v katalogu renomovaného prodejce, opravdu plnil 100% všechny funkce a měl ty vlastnosti, které výrobce uvádí ? Nezapomeňte, že zásadní vliv na užitné a estetické vlastnosti každého koberce má správně dodržený technologický postup pokládky koberce. Velmi důležité je také to, aby vybraný koberec byl skutečně vhodný do podmínek našeho interiéru a byl určen k používání, jemuž bude dlouhodobě vystaven. 

Pokládání koberce v Praze svěřte odborníkůmSprávné posouzení vhodnosti koberce, jakož i jeho odborná pokládka, úzce souvisí se zkušenostmi toho, kdo koberec vybírá a pokládá. Ne každý má s koberci dostatek zkušeností s pokládkou koberců a jejich výběrem. Nezanedbatelným rizikem je i slepá důvěra zákazníka v tvrzení prodejce, pro něhož může ziskový prodej nekvalitního či pro dané účely nevhodného koberce znamenat vyšší motivaci, než je spokojenost jeho zákazníka s dodaným výrobkem, což odpovídá zkušenostem našich podlahářů s některými prodejci koberců v Praze.

Rozhodnutí o tom, zda zákazník konzultuje výběr koberce v Praze s nezávislým odborníkem na podlahové krytiny, je na zákazníkovi samotném. Přeje-li si mít zákazník jistotu, že zakoupený koberec bude skutečně odpovídat jeho představám, a tyto vlastnosti si uchová po dobu delší než příliš krátkou, pak doporučujeme konzultovat výběr koberce s odborným podlahářem. Dále pak přenechat pokládání koberců podlahářským specialistům. 

V tomto všem Vám budou nápomocni podlaháři Ekomplex z naší pobočky Podlahy Praha


Podlaháři Praha nabízejí také další podlahářské služby

Naši podlaháři z pobočky Podlahy Praha nabízejí kromě služby Pokládka koberců Praha ucelený sortiment dalších podlahářských služeb v Praze a v okolí Prahy. Zaměřujeme se na prodej, pokládání, realizaci a renovace obvyklých druhů podlah se zaměřením na kvalitu, osvědčené výrobce, nízké ceny a dlouhou životnost nabízených podlahových materiálů.

Ekomplex Praha – služby našich podlahářů v Praze

Pokládání podlah Praha – odborná pokládka podlah z nejrůznějších materiálů včetně dovozu nové podlahy a ekologické likvidace starých podlah kdekoli v Praze

Renovace podlah Praha – odborná renovace vykouzlí ze zašlé dřevěné podlahy nebo poškozené parketové podlahy jejich původní krásu a zachová punc starobylosti

Prodej podlah Praha  – dodáváme v Praze a okolí podlahy osvědčených výrobců

Kontaktujte podlahářství Praha
Oblast*:
*:
*:
*:
*:
*:
*: