Naši podlaháři provádějí nejen pokládání koberců

 Specializujeme se na pokládání koberců, pokládání podlah a veškeré další podlahářské práce, mezi které patří zejména

kvalitně položená podlaha

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných koberců a podlah či jiné podlahové krytiny – naši podlaháři disponují mnohaletými zkušenostmi se stovkami typů koberců a podlahových krytin nabízených různými výrobci a dodavateli. Podlahářství není zainteresováno žádným výrobcem a dodavatelem podlah k preferování žádné konkrétní značky podlahy a naše doporučení vycházejí vždy z osobní zkušenosti podlahářů a našich zákazníků.

 


 Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku podlahářských prací

 

 

 


Naše podlahářství v České a Slovenské republice

 Naši podlaháři Vás obslouží na kterémkoli místě v České i Slovenské republice. Realizujeme zakázky pro pokládku a renovace podlah od jedné místnosti až po velká nákupní centra. Náš tým zkušených podlahářů je schopen pružně reagovat na termíny podlahářských prací a jejich rozsah podle požadavků zadavatelů a investorů.

 

Vyberte naše podlahářství které je Vám nejblíže …

 

Díky dobrému pokrytí Česka a Slovenska našimi podlaháři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně vyrobíme / zrenovujeme podlahu  bez ohledu na místo Vašeho bydliště.

 


Naši podlaháři v České a Slovenské republice pro Vás zajišťují veškeré služby související s podlahami, jejich pokládáním a renovacemi 

Podlahářství v České republice

Podlahárstvá vo Slovenskej republike